Jäta menüü vahele
soome-ugri karjakasvatajad

Veelinnurahvad: sissejuhatus soome-ugri keeltesse ja kultuuridesse

Tallinna Ülikooli ja Fenno-Ugria Asutuse koolitusprogrammi viivad läbi valdkonna eksperdid Marju Kõivupuu ja Jaakko Raunamaa Tallinna Ülikoolist, Madis Arukask, Tõnu Seilenthal ja Kärt Summatavet Tartu Ülikoolist, Piret Puppart Eesti Kunstiakadeemiast, Jaak Prozes ja Patrick O’Rourke Fenno-Ugria Asutusest, Sven-Erik Soosaar Eesti Keele Instituudist, Taisto Raudalainen Eesti Akadeemilisest Ingerimaa Seltsist.

Fenno-Ugria korraldab

Koolitus toimub 2024. a kevadsemestril: 15. märtsil, 22. märtsil ja 5. aprillil kell 12.00-17.30 Tallinna kesklinnas Fenno-Ugria Asutuse või Tallinna Ülikooli (15.03.2024) ruumides. 

Koolitusel saab osaleda ka vaid ühel päeval. Üksiku koolituspäeva hind on 149 eurot, sh käibemaks. Koolituse läbinutele väljastatakse TLÜ tunnistus. Võimalus osta korraga kolm päeva paketihinnaga (lisainfo: tyhikoolitus@tlu.ee, tel. 6 409 316)

Programmi eesmärk on pakkuda õpetajatele, kultuuritöötajatele, ajakirjanikele ja kõigile teistele huvilistele sissejuhatust soome-ugri rahvaste ja kultuuride tundmisse, tekitada huvi ja tutvustada olemasolevaid ja kättesaadavaid võimalusi edasi uurida soome-ugri rahvaste ja kultuuridega seotud teemasid erinevates valdkondades: keeleteadus, fennougristika, hõimuliikumine, pärandkultuur, usundid.

REGISTREERIMINE kõikidele koolituspäevadele on avatud.