Jäta menüü vahele
plakat 2017

Vabatahtlik 2017

Hõimupäevad 2017

Head folkloorisõbrad!

Oktoobrikuu kolmandal nädalalõpul tähistame oma soome-ugri sugulasrahvastele pühendatud hõimupäeva. See tähendab pea terve kuu jagu toredaid sündmuseid üle Eesti (vt ülevaade kirja lõpus). Et ettevõtmisi on palju, kutsume soovijaid vabatahtlikena kaasa aitama sellele, et hõimupäevad sujuksid hästi ning oleksid unustamatuks kogemuseks nii esinejatele, külalistele kui ka korraldajatele.

Iga aasta toob midagi uut. Tänavuse hõimupäeva põhisündmused toimuvad Telliskivi loomelinnakus. Reedel, 20.10 kell 12–16 toimub seal konverents linnakultuuris kätkevatest võimalustest ja ohtudest väikeste etniliste kultuuride jaoks, laupäeval 21.10 korraldatakse suur hõimupäeva kontsert Vabal Laval. Hõimupäevade Tartu kontsert toimub 22.10 kell 13 Eesti Rahva Muuseumis.

Abilisi vajame nii külaliste vastuvõtmisel ja nendega tegelemisel, konverentsi ja mitmesuguste kultuuriürituste korralduse juures kui ka bürootöös terve nädala vältel (15.– 22.10 ning ka enne ja pärast seda)

Vabatahtlikuna saab olla osaline ainulaadse kultuurisündmuse loomisel ning leida uusi tuttavaid nii sugulasrahvaste kui ka kohalike inimeste seast. Fenno-Ugria tänab vabatahtlikke väikese kingitusega ning samuti on vabatahtlikud kutsutud kõigile hõimupäevade üritustele ja meeskonna ühisele järelpeole oktoobri lõpus.

Kui soovid kaasa lüüa, anna endast märku.
Saada palun kindlasti lisaks meiliaadressile ka oma kontakttelefon.

Kirjuta ühtlasi:

Ootame Sind väga enda hulka hõimupäevadele!