Jäta menüü vahele

Kontakt ja töötajad

MTÜ Fenno-Ugria Asutus
Reg. kood 80057988
Pärnu mnt 28–9, 
10141, Tallinn
(+372) 644 5119
info@fennougria.ee

Töötajad

Barbi Pilvre
Direktor
(+372) 56207220
barbI@fennougria.ee

Barbi on ajakirjanduse, poliitika ja ka akadeemilise tausta ning mitmekülgse töökogemusega: töötanud Eesti Ekspressis, olnud Riigikogu saadik ja õppejõud Tallinna ja Tartu Ülikoolis, PhD ajakirjanduses 2011.

Jaak Prozes
Nõunik
(+372) 644 5119
(+372) 501 2319
jaak.prozes@fennougriA.EE

Jaak hoiab silma peal Venemaa soome-ugri rahvaste seas toimuval ja informeerib sellest avalikkust, vahendab kultuuri- ja hariduskontakte, korraldab hõimuklubi ja soome-ugri rahvaste õhtuid ning teeb temaatilisi ettekandeid kultuurimajades, koolides, raamatukogudes jm. Ta on Fenno-Ugria Asutuse üks taasasutajaid ja hõimupäevade peamisi korraldajaid. Lõpetas Tartu Ülikooli ja Tallinna Ülikooli, on magistrikraadiga ajaloolane. Peamine uurimisvaldkond on soome-ugri rahvaste rahvus- ja hõimuliikumise ajalugu. Hobid on filateelia, male ja seened.

Anna Kuznetsova foto
Anna Kuznetsova
Projektijuht
ANNA@FENNOUGRIa.ee

Anna on komi rahvusest Tartu Ülikooli doktorant. Tema hoida on Fenno-Ugria suhted Eesti venekeelse soome-ugri kogukonnaga, lisaks abistab ta bürootöödes. Ta tegutseb lisaks Fenno-Ugriale ka Tallinna Ülikoolis talve- ja suveülikoolide projektijuhina.

Janno ZÕBIN
Projektijuht
Janno@FENNOUGRIa.ee

Janno on taustalt ajakirjanik ja sündmustekorraldaja, õppinud Tartu Ülikoolis fennougristikat. Tema ülesandeks on Fenno-Ugria muusikaprojektid ja ennekõike tegevus Lõuna-Eestis.

Patrick O’ROURKE
PROJEKTIJUHT
patrick@fennougria.ee

Patrick hoolitseb Fenno-Ugria kodulehe inglisekeelse sisu eest. Lisaks Fenno-Ugriale hakkab ta töötama Tartu Ülikoolis teadurina, keskendudes liivi keele ajaloole.

Maarja vinkel
Projektijuht
maarja@fennougria.ee

Maarja tegutseb Fenno-Ugrias haridusprojektide koordinaatorina, et võimalikult paljude õpetajateni ja õpilasteni jõuaks info nii Fenno-Ugria pakutavatest võimalustest kui ka soome-ugri rahvastest. Väljaspool Fenno-Ugriat õpetab Maarja eesti keelt ja kirjandust, hoides soome-ugri rahvaste temaatikat enda õpilaste jaoks pildis. Maarja on ka ise õpilaserollis, ta õpib TLÜ magistrantuuris eesti keele ja kirjanduse õpetajaks.

Ene Vesilo
Raamatupidaja
ene.vesilo@fennougria.ee

Ene hoiab silma peal Fenno-Ugria raamatupidamisel. Kõige rohkem meeldib talle selle töö juures mitmekülgne ja põnev projektiarvestus.