Jäta menüü vahele

Kontakt ja töötajad

MTÜ Fenno-Ugria Asutus
Reg. kood 80057988
Pärnu mnt 28–9, 
10141, Tallinn
(+372) 644 5119
info@fennougria.ee

Töötajad

Kadi Raudalainen
Direktor
(+372) 644 5155
kadi.raudalainen@fennougria

Fenno-Ugria tegevjuhina vastutab ta selle eest, et kõik koostöös juhatusega kavandatud ettevõtmised teostuvad ning rahaasjad püsivad korras. Ta on lõpetanud Tartu ülikooli eesti filoogia soome-ugri keelte eriharu, täiendanud end Helsingi ülikoolis ungari keele ja kultuuri erialal ning õppinud ka kultuurikorraldust. Töötas pea 15 aastat Ungari Insituudi programmijuhina. Vabast ajast võtab suure osa koorilaul.

Jaak Prozes
Nõunik
(+372) 644 5119
(+372) 501 2319
jaak.prozes@fennougria

Jaak hoiab silma peal Venemaa soome-ugri rahvaste seas toimuval ja informeerib sellest avalikkust, vahendab kultuuri- ja hariduskontakte, korraldab hõimuklubi ja soome-ugri rahvaste õhtuid ning teeb temaatilisi ettekandeid kultuurimajades, koolides, raamatukogudes jm. Ta on Fenno-Ugria Asutuse üks taasasutajaid ja hõimupäevade peamisi korraldajaid. Lõpetas Tartu Ülikooli ja Tallinna Ülikooli, on magistrikraadiga ajaloolane. Peamine uurimisvaldkond on soome-ugri rahvaste rahvus- ja hõimuliikumise ajalugu. Hobid on filateelia, male ja seened.

Barbi Pilvre
Projektikoordinaator
barbi@FENNOUGRIA
Anna Kuznetsova
Projektikoordinaator
ANNA@FENNOUGRIA
Ene Vesilo
Raamatupidaja
ene.vesilo@fennougria.ee

Ene hoiab silma peal Fenno-Ugria raamatupidamisel. Kõige rohkem meeldib talle selle töö juures mitmekülgne ja põnev projektiarvestus.