Jäta menüü vahele

Kontakt ja töötajad

MTÜ Fenno-Ugria Asutus
Reg. kood 80057988
Pärnu mnt 28–9, 
10141, Tallinn
(+372) 644 5119
info@fennougria.ee

Töötajad

Barbi Pilvre
Direktor
(+372) 56207220
barbI@fennougria.ee
Barbi on ajakirjanduse, poliitika ja ka akadeemilise tausta ning mitmekülgse töökogemusega: töötanud Eesti Ekspressis, olnud Riigikogu saadik ja õppejõud Tallinna ja Tartu Ülikoolis, PhD ajakirjanduses 2011.
Jaak Prozes
Nõunik
(+372) 644 5119
(+372) 501 2319
jaak.prozes@fennougriA.EE
Jaak hoiab silma peal Venemaa soome-ugri rahvaste seas toimuval ja informeerib sellest avalikkust, vahendab kultuuri- ja hariduskontakte, korraldab hõimuklubi ja soome-ugri rahvaste õhtuid ning teeb temaatilisi ettekandeid kultuurimajades, koolides, raamatukogudes jm. Ta on Fenno-Ugria Asutuse üks taasasutajaid ja hõimupäevade peamisi korraldajaid. Lõpetas Tartu Ülikooli ja Tallinna Ülikooli, on magistrikraadiga ajaloolane. Peamine uurimisvaldkond on soome-ugri rahvaste rahvus- ja hõimuliikumise ajalugu. Hobid on filateelia, male ja seened.
Anna Kuznetsova foto
Anna Kuznetsova
Projektikoordinaator
ANNA@FENNOUGRIa.ee
Anna on komi rahvusest Tartu Ülikooli doktorant. Tema hoida on Fenno-Ugria suhted Eesti venekeelse soome-ugri kogukonnaga, lisaks abistab ta bürootöödes. Ta tegutseb lisaks Fenno-Ugriale ka Tallinna Ülikoolis talve- ja suveülikoolide projektikoordinaatorina.
Ene Vesilo
Raamatupidaja
ene.vesilo@fennougria.ee
Ene hoiab silma peal Fenno-Ugria raamatupidamisel. Kõige rohkem meeldib talle selle töö juures mitmekülgne ja põnev projektiarvestus.