Jäta menüü vahele
vabatahtlike ühispilt

Vabatahtlikule

Kas teadsid, et Hõimupäevade vabatahtlikuna on sul võimalus korraldada ainulaadset kultuurisündmust, saada väärt kogemusi ning leida uusi sõpru hõimurahvaste esindajate seas?

KAS TEADSID, ET Hõimupäevade vabatahtlikuna on sul võimalus olla osaline ainulaadse kultuurisündmuse korraldamises, saada väärt kogemusi ning leida uusi sõpru korraldustiimi ja hõimurahvaste esindajate seas?

Tule siis hõimupäevadele vabatahtlikuks!

Fenno-Ugria igasügisene festival Hõimupäevad kannab igal aastal üht laiemat mõtet. Oktoobrikuu kolmandal nädalal kulmineeruv sündmustesari toob suurkontserdid nii Tartusse kui Tallinnasse. Korraldame ka traditsiooniks saanud konverentsi. Kinos ja veebis linastuvad erinevad dokumentaalfilmid, toimuvad tantsu- ja kirjandusõhtud, sünnib muudki huvitava. Kui soovid sellest kõigest vabatahtlikuna osa saada, anna endast allpool oleva ankeedi kaudu märku!

Oled teretulnud hõimupäevade vabatahtlikuks, kui sind huvitavad meie sugulasrahvad ja oled valmis kaasa lööma:

  • külaliste vastuvõtmisel;
  • osalejate registreerimisel;
  • lava ja esinejateruumi sisseseadmisel ning korrashoidmisel;
  • oma autoga transportimisel (kulud kaetakse);
  • piletite, meenete ja trükiste müümisel;
  • bürootöödes.

Võid endast märku anda ka aadressil info@fennougria.ee – pane kirja oma nimi, vanus, kontaktandmed ja kirjelda lühidalt, kuidas soovid aidata!

MTÜ Fenno-Ugria Asutus on alates 1991. aastast korraldanud oktoobrikuus terve nädala kestvaid hõimupäevi, mi pakuvad võimalusi osa saada soome-ugri rahvaste kultuurist. Hõimupäevade põhisündmused on peakontserdid Tartus ja Tallinnas, kuid seminare, näituseid, kirjandussündmusi ja muud huvitavat jagub tervesse oktoobrikuusse.