MTÜ Fenno-Ugria Asutuse liikmed

1. Tartu Ülikool
Tõnu Seilenthal, Tartu Ülikooli eesti ja üldkeeleteaduse instituudi soome-ugri osakond, tonu.seilenthal(at)ut.ee 

Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemia

Madis Arukask, madis(at)kultuur.edu.ee, madis.arukask(at)ut.ee

2. Tallinna Ülikooli Humanitaarteaduste Instituut
Marju Kõivupuu, maastiku ja kultuuri keskuse vanemteadur, kpuu(at)tluanu.ee
Aivar Jürgenson, ajaloo, arheoloogia ja kunstiajaloo keskuse vanemteadur, aivarj(at)tlu.ee

3. Eesti Maaülikool
Anu Nurk, anu.nurk(at)gmail.com

4. Tartu Kõrgem Kunstikool
Edith Hermann, edith.hermann(at)artcol.ee

5. Tallinna Õismäe Gümnaasium
Jaan Õispuu, jaan.oispuu(at)oismae.edu.ee

6. Eesti Keele Instituut
Kristiina Ross, 644 2892, kristiina(at)eki.ee
Jüri Viikberg, viikberg(at)eki.ee

7. Eesti Teaduste Akadeemia Underi ja Tuglase Kirjanduskeskus
Elle-Mari Talivee
utkk(at)utkk.ee, ellemari(at)utkk.ee

8. Eesti Rahvusraamatukogu
Janne Andresoo, janne.andresoo(at)nlib.ee

9. Eesti Rahva Muuseum
Indrek Jääts, indrek.jaats(at)erm.ee

10. Eesti Kirjandusmuuseum
Taive Särg, taivelohmuse(at)netscape.net

11. Eesti Kunstimuuseum 
Kersti Koll, kersti.koll(at)ekm.ee

12. Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum
Hele-Mall Järv, Hmjarv(at)tmm.ee

13. Eesti Fennougristide Komitee
Anu Nurk, anu.nurk(at)gmail.com

14. Tartu NEFA rühm (NEFA – Nordisk Etnologi Folktro Arbeitgrup)
Eesti Kirjandusmuuseum
Mari Sarv, mari(at)haldjas.folklore.ee

15. Eesti Rahvusringhääling
Riina Rõõmus, riina.roomus(at)err.ee

16. Eesti Teaduste Akadeemia kirjastus
Ajakiri Linguistica Uralica,
Väino Klaus, LU(at)eki.ee

17. Sihtasutus Kultuurileht
Mart Meri, merim(at)online.ee

18. Eesti Kirjanike Liit
Arvo Vallikivi (Valton), valtonarvo(at)gmail.com

19. Eesti Kunstnike Liit
Kärt Summatavet, kart(at)kiirtee.ee

20. Eesti Heliloojate Liit
heliloojate.liit@gmail.com
Mart Siimer, msiimer(at)eamt.ee

21. Eesti Teaduste Akadeemia Emakeele Selts
Peeter Päll, peeter(at)eki.ee

22. Estonia Selts
Arne Mikk, arne(at)opera.ee
Anu Kaal, Arvo Vallikivi

23. Elias Lönnroti Selts
Maarja Lõhmus, maarja.lohmus(at)ut.ee

24. Eesti Rahvakultuuri Keskus
keskus(at)rahvakultuur.ee
Kalle Vister, kalle.vister(at)rahvakultuur.ee

25. Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Selts
err(at)errs.ee
virve.laane(at)gmail.com

26. Eesti Folkloorinõukogu
Kati Taal, kati.taal(at)folkloorinoukogu.ee
folkloorinoukogu(at)folkloorinoukogu.ee

27. Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit
Lembe Maria Sihvre, lembe(at)folkart.ee

28. Võro Selts VKKF
Kaido Kama, kaido(at)karula.com

29. Tallinna Võru Selts
Viivi Eksta, viivi.eksta(at)tlu.ee
Helga Laanpere

30. Eesti Ingerisoomlaste Liit
Maire Petrova, maire2008(at)gmail.com

31. Eesti-Ungari Selts
Viia-Kadi Raudalainen, kadi(at)fennougria.ee

32. Eesti-Mordva Kultuuriselts 
Margerita Kondrakova, mordvaselts(at)gmail.com
Nikolai Bajuškin

33. Ersa Kultuuriühing Sjatko
Natalia Abrosimova, ersalanna(at)gmail.com

34. Udmurdi Selts Ošmes
Muš Nadii, mushnadii(at)gmail.com

35. Saue Gümnaasium 
Direktor Triinu Luiga, triinuluiga(at)saue.edu.ee

36. Ida-Eestlaste Selts
Igor Tõnurist, tonurist(at)hot.ee

37. MTÜ Wikimedia Eesti
Sven-Erik Soosaar, svenerik.soosaar(at)gmail.com

38. Mihaly Munkácsy nimeline Eestimaa Ungarlaste Ühendus
Istvan Ban, istvan.ban(at)richter.ee

39. Eesti Akadeemiline Ingerimaa Selts
Enn Ernits, ennernits(at)hot.ee

40. Keeleinspektsioon
Ilmar Tomusk, Ilmar.Tomusk(at)keeleinspektsioon.ee

Kultuuriministeerium 
Madis Järv, madis.jarv(at)kul.ee


Print Friendly, PDF & Email