Jäta menüü vahele

VI Mulgi pidu “Mia ja sia ütenkuun”

Suur pidu koos soome-ugri hõimurahvastega.

Pääsmed müügil kohapeal: 
tavapilet 5€, 
perepilet 10€, 
kuni 16-aastased tasuta.

Soome-ugri kultuuripealinn 2021 Abja-Paluoja kutsub kõiki soome-ugri rahvaid peole.

Mis toimub?

Käsitöömeistrite- ja toidulaat, õpitoad, mulkide ja külaliste rongkäik, kontsert „Mia ja sia ütenkuun“, lasteala ja päeva lõpetuseks simman, kus hääd äraolemist pakuvad Nikns Suns, kapellid ning soome-ugri hõimurahavaste kollektiivid.

Mulgi laat toimub Karksi külamaja ümbruses. Pakutakse käsitööd, kodumaist sööki ja jooki. Laadalava, loosimised, lastenurk, laadamelu ja rõõmsad inimesed. Laadale pääseb Mulgi peo piletiga.
Laat alustab kell 10.

Koome üheskoos hõimuvaipa

Hõimurahvaste telgis toimuvad käsitöö töötoad ning loengud soome-ugri rahvastest. Samas on välja pandud tekstiilikunstnik Anu Raua mulgi-teemalise loomingu näitus. Kell 14.00 algab piduliste, lauljate ja tantsijate rongkäik. Kokku osaleb kell 14.30 algaval kontsertetendusel umbes 1000 koorilauljat, tantsijat ja pillimeest. Päeva lõpetab simman, kus head äraolemist pakuvad Nikns Suns, Mulgimaa kapellid, soome-ugri hõimurahvaste kollektiivid ning spetsiaalselt Mulgi peoks kokku tulnud Eesti tuntud muusikutest ja pillimeestest koosnev üllatus-ansambel. Päeva juhivad Priit Oks ja Alli Laande

31.07.2021
Karksi mõisa pargis

Sündmus on osa sarisündmusest Soome-ugri kultuuripealinn Abja-Paluoja 2021