Jäta menüü vahele

Hõimupäevade tantsuklubi Tallinnas

Tantsuõhtu koos ungari ja teiste soome-ugri rahvaste tantsudega.

Fenno-Ugria korraldab
Korraldajad: Fenno-Ugria ja Tallinna tantsuklubi
TASUTA!

Hõimupäevade traditsioonilise tantsuklubi peakülaline on sel aastal ansambel Borsa Ungarist, kes mängib peamiselt ungari idapoolse ajaloolise keeleala Moldva arhailist ja sütitavat tantsumuusikat. Alustuseks annavad nad ka väikese kontserdi. 

Hõimupäevad – milles uba?

Soome-ugri rahvaid tutvustava sündmustesarja keskmes on käesoleval aastal põlisrahvad ja loodus. Filmiprogramm on kinodes, kontserdipiletid on müügil ja näitused vaatamiseks valmis. Jälgi Fenno-ugria kodulehel rohelisi lehekesi🍃 ja leia mahukas programmist just meelepärane sündmus!

Tallinna tantsuklubi on juba üle 20 aasta tegutsenud rahvamuusika- ja rahvatantsuklubi. Muusikamajast ja Kloostri Aidast on kokkusaamised nüüdseks jõunud Hopneri maja Diele-saali (Vanaturu kael 3, v.t. fotot ülal). Tantsuklubi on oma olemuselt linna kolinud külapidu, kus külakogukonna asemel kohtuvad need inimesed, kellele meeldib rahvatants ja -muusika. Kõik on oodatud, olgu noor või vana. Tantsime eelkõige eesti tantse ja alati pillimehe ehk elava muusika järgi. Sekka juhtuvad ka mõned tantsud naabermaadest ja kaugemaltki. Tantsude õpetamist peo käigus tuleb ette harva, seepärast soovitame pidada silm peal neil, kes hästi tantsivad ja neilt õppida.

Rohkem infot: 
Leanne Barbo
soopihl@gmail.com
15.10.2021
19:00-22:30

Sündmus on osa sarisündmusest Hõimupäevad🍃2021