Jäta menüü vahele

Hõimupäevad🍃2021

Fenno-Ugria igasügisene festival kannab sel aastal üldpealkirja "Põlisrahvad ja loodus". Täpsem filmi- ja kirjandusprogramm, esinejad ja detailsem ülevaade on koostamisel.

Fenno-Ugria eestvedamisel toimuv igasügisene festival Hõimupäevad 2021 kannab sel aastal pealkirja “Põlisrahvad ja loodus”. Kontserdid kõlavad nii Tartus kui ka Tallinnas ja samal teemal on ka traditsiooniline konverents. Üle Eesti rändavad mitmed temaatilised näitused ja filmid. Jälgi Fenno-ugria kodulehel rohelisi lehekesi🍃 ja leia mahukas programmist just meelepärane sündmus!

Soome-ugri rahvaid tutvustava ja koostööd edendava sündmustesarja peamine eestvedaja on MTÜ Fenno-Ugria Asutus. Alates 2018. aastast kuuluvad Hõimupäevad rahvusvahelise folklooriühenduse CIOFF festivalide hulka. 

Festival korraldatakse vastavalt avalikele üritustele kehtivatele reeglitele, mis aitavad minimeerida võimalikku koroonaviiruse levitamist või sellesse nakatumist. Kontrollime kontserdipaikades sisenejate COVIi-tõendeid, kuid ei paku kiirtestimise võimalust. Maski kandmine on vabatahtlik! 

Festivalil saab osaleda: ☝️

EL-i digitaalse COVIDi-tõendiga, mis näitab, et oled kas

  • vaktsineeritud; 
  • koroonaviiruse läbi põdenud; 
  • saanud negatiivse PCR testi tulemuse viimase 72 tunni jooksul;

Tõendi saad luua patsiendiportaalis digilugu.ee. Tõendi (oluline on QR kood!) saab salvestada telefoni või printida välja ning see kehtib koos isikut tõendava dokumendiga.

MTÜ Fenno-Ugria Asutus palub silmas pidada, et festivalile ei ole lubatud inimesed, kes on viimase 14 päeva jooksul haigestunud COVID-19-sse või olnud kontaktis kinnitatud COVID-19 haigestunuga või kellel on ägeda respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (palavik, kuiv köha, hingamisraskused).

1.-31.10.2021
Üle Eesti

Sündmus on osa sarisündmusest Hõimupäevad🍃2021