Jäta menüü vahele

Kontsert Tallinnas

Hõimupäevad 2019 lõppkontsert

Uksed avanevad kell 15. Kontsert algab kell 16. Seekordne peasesineja – saami muusik Wimme astub lavale kell 19. Sündmuse orienteeruv lõpp on kell 22.

Piletid hinnaga 5-10 eurot on müügil Piletimaailmas ja kohapeal. Kuni 18-aastased lapsed ja noored pääsevad sisse tasuta. NB! Sündmus on ligipääsetav ka ratastoolis muusikasõpradele. Lapsed on teretulnud!


Kontserdipaigas on avatud Eesti soome-ugri seltside laat, kus müüakse maitsvaid küpsetisi, suupisteid ning käsitööd. Seetõttu tasub kindlasti võtta kaasa sularaha!

Korraldajad

Esinejad

2019. aasta on ÜRO poolt kuulutatud rahvusvaheliseks põliskeelte aastaks. Ka tänavused hõimupäevad on pühendatud põliskeelte aastale ja toovad meie hääbumisohus ja ohustatud sugulaskeeli rohkem nähtavale-kuuldavale. Maailmas kõneletavast 7000st keelest on ohus rohkem kui kolmandik ehk 2680.  

Toetajad

Eesti Kultuurkapital, HTM hõimurahvaste programm, Tallinna kultuuriamet, Tartu linn, Ungari Insituut/Balassi Instituut, NKA (Ungari Kultuurkapital), Soome Suursaatkond. 

Koostööpartnerid

Eesti Rahva Muuseum, Folkloorinõukogu, Tallinna ülikool, BFM, Eesti Keele Instituut, Eesti Kirjanike Liit, Kammermuusikud, Eesti Pärimusmuusika Keskus, Toomteater

Hõimupäevad 2019 kuuluvad CIOFF rahvusvaheliste folkloorifestivalide nimekirja ning on pühendatud ÜRO põliskeelte aastale.

20.10.2019
16:00-22:00
logo

Sündmus on osa sarisündmusest Hõimupäevad 2019