Jäta menüü vahele

Suvekursus “Soome-ugri blogijate kool”

Tallinna Ülikool, MTÜ Soome-ugri filmifond SUFF ning Fenno-Ugria Asutus kutsuvad osaleda suvekursusel "Soome-ugri blogijate kool".

Tallinna Ülikool, MTÜ Soome-ugri filmifond SUFF ning Fenno-Ugria Asutus kutsuvad osalema suvekursusel “Soome-ugri blogijate kool”. 

Mis on see? Suvekooli eesmärgiks on õppida, kuidas luua oma isiklikku või asutuse blogi sotsiaalmeedias, kuidas koguda materjale, leida ideid blogiks ning õppida kasutama selle tehnilist osa, seejuures olles teadlik turvariskidest. Soome-ugri blogijate kooli kava sisaldab teoreetilisi aspekte, mis edendavad parimat sotsiaalmeedia ning selle mõjust arusaamist, kui ka teiste blogiate kogemusi ning praktiliste oskuste omandamist töötubade kaudu.

Mis teemad? Meediarepresentatsiooni teooria ja praktika, videote ning piltide tegemine ning toimetamine mobiiltelefoniga, video stsenaarium, loojutustamine (storytelling).

Kelle jaoks? Soome-ugri blogijate kooli osalema oodatakse soome-ugri seltside ning MTÜde esindajaid, õpilasi, üliõpilasi ning kõiki, kes tunnevad huvi soome-ugri teemade vastu ning kellel on soov rääkida sellest avalikult oma sotsiaalmeedia kanalites: Instagramis, Facebookis, YouTube’s, Telegramis.

Osalemine on tasuta; majutuskulud Tallinnas saab kompenseerida Hõimurahvaste programmiga projektist. 

21.-24.08.2023
Tallinna Ülikool, Tallinn