Jäta menüü vahele
06.12.2023

“Soome-ugri sõlmed 2023” ootab kaastööd

Peatoimetaja Taisto Raudalainen koostöös Fenno-Ugria kontoriga on alustanud järjekordse soome-ugri rahvaste ühiskondlikke ja kultuurisündmusi käsitleva aastaraamatu “Soome-ugri sõlmed 2023” koostamist.

soome-ugri sõlmed 2022

Fookus on Fenno-Ugria Asutuse tegevusel, ent kajastatakse ka koostööpartnerite ettevõtmisi. Käsitletakse soome-ugri maailmaga seonduvaid teemasid, tutvustatakse aasta jooksul ilmunud raamatuid, filme ja muusikasündmusi ning tunnustust pälvinud inimesi. Autoritel on võimalus tutvustada oma teadustööd.

Aastaraamat on mõeldud meie sugulasrahvaste ajaloost ja kultuurist huvitunud laiemale lugejaskonnale. Ettepanekuid ja ideid kaastööks oodatakse aadressil taisto@fennougria.ee

Varasemad aastaraamatud on nähtavad SIIN.

Hinnaga 6 EUR saab osta 2023 ilmunud “Soome-ugri sõlmed 2022”, varasemad väljaanded on TASUTA. Väljaanne on müügil ka raamatupoodides Rahva Raamat ja Apollo.

Soovitame soome-ugri sõpradele ajatu väärtusega jõulukingituseks tellida kogu komplekt aastakäikudest 2010/2011-2022 hinnaga 6 EUR (pluss saatmiskulud 5 EUR), aadressil info@fennougria.