Jäta menüü vahele
04.10.2016

Üleskutse hõimupäevade vabatahtlikele

Head Fenno-Ugria sõbrad!

Käes on oktoober, mis tähendab pea terve kuu jagu toredaid hõimupäevade sündmuseid üle Eesti. Üritusi on aga palju ja seetõttu kutsume soovijaid vabatahtlikena kaasa aitama sellele, et hõimupäevad sujuksid hästi ning oleksid unustamatuks kogemuseks nii esinejatele, külalistele kui ka korraldajatele endile.

Iga aasta erineb teistest millegi poolest. Tänavustel hõimupäevadel on võimalus lisaks soome-ugri keelte praktiseerimisele tutvuda ka kahe uue asupaigaga –  Tartu abilistel on võimalik näha eest ja tagant, seest ja väljast Eesti Rahva Muuseumi uusi ruume, sest hõimupäeva konverents ja kontsert toimuvad 15.10 just seal! Tallinna peakontsert toimub aga 16.10 Kultuurikatla loomingulises õhustikus.

abikaed_hoimupaevad_soome_ugri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Abikäsi vajame nagu ikka nii külaliste vastuvõtmisel ja nendega tegelemisel, konverentsi ja mitmesuguste kultuuriürituste ja korralduse juures kui ka bürootöös.

Vabatahtlikuna saab olla osaline ainulaadse kultuurisündmuse loomisel ning leida uusi tuttavaid nii hõimurahvaste kui ka kohalike inimeste seast. Fenno-Ugria poolt anname vabatahtlikele väikese kingituse, samuti on vabatahtlikud kutsutud kõigile hõimupäevade üritustele ja meeskonna ühisele järelpeole oktoobri lõpus.

Kui soovid kaasa lüüa, anna endast märku kirjutades Fenno-Ugria Facebooki sõnumitesse või aadressil fennougria@gmail.com

Kirjuta ühtlasi, millised tööd sulle paremini sobiksid, mis keeli räägid ning kus ja millal sobiks sulle tegutseda. Ühtlasi saada palun oma kontakttelefon.

Tere tulemast hõimupäevade köögipoolele!

cropped-Finno-Ugrian-Days_9_2012_Loit_.jpg