Jäta menüü vahele
05.02.2024

Veelinnurahvad: soome-ugri keeli ja kultuure tutvustav kursus

Tallinna Ülikool koostöös Fenno-Ugria Asutusega kutsub koolitusprogrammi “Veelinnurahvad: sissejuhatus soome-ugri keeltesse ja kultuuridesse”.

Kursust viivad läbi valdkonna eksperdid Marju Kõivupuu ja Jaakko Raunamaa Tallinna Ülikoolist, Madis Arukask, Tõnu Seilenthal ja Kärt Summatavet Tartu Ülikoolist, Piret Puppart Eesti Kunstiakadeemiast, Jaak Prozes ja Patrick O’Rourke Fenno-Ugria Asutusest, Sven-Erik Soosaar Eesti Keele Instituudist, Taisto Raudalainen Eesti Akadeemilisest Ingerimaa Seltsist. 

Programmi eesmärk on pakkuda õpetajatele, kultuuritöötajatele, ajakirjanikele ja kõigile teistele huvilistele sissejuhatust soome-ugri rahvaste ja kultuuride tundmisse, tekitada huvi ja tutvustada olemasolevaid ja kättesaadavaid võimalusi edasi uurida soome-ugri rahvaste ja kultuuridega seotud teemasid erinevates valdkondades: keeleteadus, fennougristika, hõimuliikumine, pärandkultuur, usundid.

Koolitus toimub neljal päeval 2024. a kevadsemestril: 1. märtsil, 15. märtsil, 22. märtsil ja 5. aprillil Tallinna kesklinnas Fenno-Ugria Asutuse ruumides. 

PROGRAMM

Koolituspakett maksab kokku 549 eurot, sh käibemaks. Hind sisaldab nelja 6-tunnist koolituspäeva Tallinna kesklinnas, koolitusmaterjale ja kohvipause. Võimalus tasuda kahes osas, märkides vastav soov registreerimisvormil märkuste lahtrisse.

Koolitusel saab osaleda ka vaid ühel päeval. Üksiku koolituspäeva hind on 149 eurot, sh käibemaks. 

Koolitus pidi toimuma sügissemestril, aga lükkus edasi. NB! Kes endast teada andsid, palume registreerida soovi korral uuesti.

REGISTREERIMINE

LISAINFO:

info@fennougria.ee

tyhi-koolitus@tlu.ee, tel 6409316