Jäta menüü vahele

Leivalõhnaline kontset vol1: Maarja Sarv ja Leanne Barbo

N, 17.11.2016 Leanne Barbo ja Maarja Sarve kontsert kl 20.00−20.45 Telliskivi 60A B hoones (Muhu leib)

Muhu Pagarid Telliskivis alustavad Leivalõhnaliste Kontserdite sarjaga. Iga kuu ühel neljapäeva õhtul tuuakse publikuni muusikalisi elamusi Muhu leiva lõhna saatel. Avakontserdil esinevad rahvamuusikud Leanne Barbo torupillil ja Maarja Sarv viiulil.

Uksed avatakse kell 19:30. Enne ja pärast kontserti on võimalik osta värsket ahjusooja Muhu seemneleiba. Avakontserdi puhul pakutakse ka piparkooke, taigna on valmistanud Muhu Pagarite tegevjuht isiklikult.

Kontsert on kõigile tasuta − muusikutele saab hea elamuse eest annetusi teha, korjanduskarp lastakse ringlema kontserdi lõpus.

maarja-sarv-leanne-barbo

Leanne Barbo ja Maarja Sarv on sõbrad muusikas ja elus. Neile meeldib traditsiooniline eesti muusika lauludest-mängudest tantsude ja tantsumuusikani. Koos mängivad nad torupilli ja viiulit, vahel juhtub sekka ka mõni parmupilli- või kandlelugu. Maarja ja Leanne armastavad otsida muusikast vana maailma põnevaid kõlasid ja mängida neid nii, justkui see oleks loomulik ka tänapäeval. Kõige tihemini võib Maarjat ja Leannet kohata just tantsuks mängimas, sest see on rahvamuusika kõige parajam koht ka moodsas maailmas.

Maarja Sarv ja Leanne Barbo – Torupilli Juss kolmkümmend kuus YouTube’is

 

Allikas: Muhu leib Facebookis

17.11.2016
20:00-20:45