Print Friendly

Eestis elavate soome-ugri rahvaste organisatsioonid

 

Eestis tegutsevate soome-ugri seltside poole võib julgesti pöörduda, kui soovite sugulasrahvaid tutvustavaid üritusi korraldada vms.

Eesti Soome-Ugri Rahvuste Ühendus – ESUR
www.etnoweb.ee/esur
Kontaktisikud:
Natalia Abrosimova,
Voldemar Ahone
56643001
ahone.v@gmail.com

Eesti Ingerisoomlaste Liit (10 allorganisatsiooni)
Esimees Anatoli Schultz
Anatoli.schulz@ut.ee
ingerisoome@gmail.com

Liidu juures tegutseb arvukalt laulu- ja tantsukollektiive, antakse välja ajakirja „Inkeri“ info@inkeri.ee

Eesti Mordva Kultuuriselts
Esimees Natalia Ermakov
ermakov.natalia@gmail.com

Eesti Mordva Kultuuriseltsi folklooriansambel Vastoma

Ersa Kultuuriühing Sjatko
Esimees Raissa Klinova
sjatko@hot.ee

Ersa Kultuurühing Sjatko folklooriansambel Kilejne: natalia.abrosimova@tlu.ee

Munkácsy nimeline Eestimaa Ungarlaste Ühendus
Esimees Istvan Bán
istvan.ban@richter.ee

Nad Gabriela
gabriela.nad@richter.ee

Tallinna Mari Selts
Esimees Ljudmila Jamurzina
ljudmilayamurzina@gmail.com

Juhatuse liige Aleksei Aleksejev
aleksfilm@gmail.com

Anna Mišina ja viiuldaja Inga Pogodina

Tartu Marilaste Selts
Esimees Vasli Nikolajev
www.hot.ee/trmari

Tartu Marilaste Seltsi folklooriansambel Mari Kumõl

Udmurdi Ühing Ošmes
Esimees Nadežda Ptšelovodova ehk  Nadii Mush
mushnadii@gmail.com

Udmurdi folklooriansambel Jumšan Gur
Irina Reshetnikova
irina.kuldkepp@gmail.com

Tartu Udmurdi Ühing Jumšan Gur
Inga Ignatjeva
yumshangur@gmail.com

Komi kultuuriselts
Natalia Ganova
nganova@yahoo.com

Kunstnik Kristiina Saaremäe

Komide esindaja Tartu ülikoolis
Nikolai Kuznetsov
nikolai.kuznetsov@ut.ee

 

Mitmete kohta saab infot intervjuudest sarjas „Ma elan siin“.

 

Jaga sõpradega