Tule vabatahtlikuks!

MTÜ Fenno-Ugria Asutus on alates 1991. aastast korraldanud oktoobrikuus terve nädala kestvaid hõimupäevi, mi pakuvad võimalusi osa saada soome-ugri rahvaste kultuurist. Hõimupäevade põhiüritusteks sel aastal on peakontserdid 17. oktoobril Tartus  ja 18. oktoobril Tallinnas, kuid seminare, näituseid, kirjandussündmusi ja muud huvitavat jagub tervesse oktoobrikuusse. 

Tänavu ei saabu meile peaaegu üldse külalisi piiri tagant, kuid kontsertide ja teiste sündmuste korraldamisel vajame siiski abikäsi.  Oled teretulnud hõimupäevade vabatahtlikuks, kui Sind huvitavad meie sugulasrahvad ja oled valmis kaasa lööma sündmuste läbi viimisel, transportimisel oma autoga või bürootöödes.

2018. aasta hõimupäevade vabatahtlikud pärast peakontserti Tallinnas Vabal laval

Hõimupäevade vabatahtlikuna on Sul võimalus olla osaline ainulaadse kultuurisündmuse korraldamises, saada väärt kogemusi ning leida uusi sõpru korraldustiimi ja hõimurahvaste esindajate seas.

Kui soovid meiega liituda, siis palun anna endast märku aadressil info@fennougria.ee, kirjutades kirja oma nime, vanuse, kontaktandmed ning kuidas soovid meid aidata.

Print Friendly, PDF & Email