Fenno-Ugria kommunikatsioonispetsialistina asus tööle Kadri Allikmäe

Anname rõõmsalt märku, et sel nädalal asus Fenno-Ugria büroo-ja kommunikatsioonispetsialisti ametikohale tööle Kadri Allikmäe. Kadri hakkab toimetama meie kodulehekülge ning sotsiaalmeedia lehti, abistama sündmuste korralduses ning toetama meid igapäevastes tegemistes.

Kadri on omandanud kõrghariduse Tartu Ülikoolis avalikkussuhete ja teabekorralduse ning Tallinna Ülikoolis alushariduse pedagoogika erialal. Folgisõbrad tunnevad teda pärimusmuusikakontsertide sarja Reval Folk eestvedajana. Lisaks tööle lasteaiaõpetaja ja kommunikatsioonijuhina on Kadri tegutsenud ka Viljandi Pärimusmuusika Festivali ja üle-eestilist sanditamiskombestikku populariseeriva Hakkame santima kampaania tiimis. Ta on Teeme ära üks algatajaid ning Eesti Ökokogukondade Ühenduse üks asutajaliikmeid. Fenno-Ugriasse sattus Kadri 2018. aasta oktoobris hõimupäevade aegu, aidates koordineerida vabatahtlike tööd ja lüües kaasa korralduses.

Soovi Fenno-Ugriasse tööle asuda on ta põhjendanud nii: “Põlisrahvastel on palju tarkust selle kohta, kuidas maailm võiks toimida tasakaalukama, sõbralikuma ja tervema kohana. Soovin anda oma panuse, et soome-ugri rahvaste ilu ja vägi tuleks rohkem nähtavale. Tunnen, et tänapäeva hektilises maailmas elavad inimesed võivad sugulussidemetest ja traditsioonidest saada rohkem tuge, kui esmapilgul arvata võib. Aga esmalt on vaja meenutada, miks see kõik oluline on. Tulingi Fenno-Ugriasse selleks, et aidata seda teha!”

Soovime Kadrile jõudu, säravaid ideid, töörõõmu ja palju unustamatuid hetki soome-ugri rahvaste peres!

 

Kontakt: kadri@fennougria.ee

Print Friendly, PDF & Email