MTÜ Fenno-Ugria Asutuse liikmed

 

1. Kultuuriministeerium 
Suur-Karja 23, 15076 Tallinn
Madis Järv, madis.jarv@kul.ee

2. Keeleinspektsioon
Endla 4, 10142 Tallinn
Ilmar Tomusk, Ilmar.Tomusk@keeleinsp.ee

3. Tartu Ülikool
Ülikooli 18, 50090 Tartu
Tõnu Seilenthal, Tartu Ülikooli eesti ja üldkeeleteaduse instituudi soome-ugri osakond, tonu.seilenthal@ut.ee

4. Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemia
Posti 1, 71004 Viljandi
Madis Arukask, madis@kultuur.edu.ee, madis.arukask@ut.ee

5. Tallinna Ülikool
Narva mnt 25, 10120 Tallinn
Marju Kõivupuu, Tallinna Ülikooli humanitaarteaduste instituudi maastiku ja kultuuri keskuse vanemteadur, kpuu@tlu.ee
Aivar Jürgenson, Tallinna Ülikooli humanitaarteaduste instituudi ajaloo, arheoloogia ja kunstiajaloo keskuse vanemteadur, aivarj@tlu.ee

6.  Eesti Maaülikool
Kreutzwaldi 64, 51014 Tartu

7. Tartu Kõrgem Kunstikool
Tähe 38 B, 50103 Tartu
Edith Hermann, edith.hermann@artcol.ee

8. Tallinna Õismäe Gümnaasium
Õismäe tee 50, 13512 Tallinn
Jaan Õispuu, jaan.oispuu@oismae.edu.ee

9. Eesti Keele Instituut
Roosikrantsi 6, 10119 Tallinn
Kristiina Ross, 644 2892, kristiina@eki.ee
Jüri Viikberg, viikberg@eki.ee

10. TA Underi ja Tuglase Kirjanduskeskus
Roosikrantsi 6, 10119 Tallinn
utkk@utkk.ee, tuglas@utkk.ee

11. Eesti Rahvusraamatukogu
Tõnismägi 2, 15189 Tallinn
Janne Andresoo, janne.andresoo@nlib.ee

12. Eesti Rahva Muuseum
Veski 32, 51014 Tartu
Indrek Jääts, indrek.jaats@erm.ee

13. Eesti Kirjandusmuuseum
Vanemuise 42, 51003 Tartu
Taive Särg, taivelohmuse@netscape.net

14. Eesti Kunstimuuseum 
Adamson-Ericu Muuseum, Lühike jalg 3, 10130 Tallinn
Kersti Koll, kersti.koll@ekm.ee

15. Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum
Müürivahe 12, 10146 Tallinn
Hele-Mall Järv, Hmjarv@tmm.ee

16. Eesti Fennougristide Komitee
Ülikooli 18, 50090 Tartu
Anu Nurk, anurk@ut.ee

17. Tartu NEFA (Nordisk Etnologi Folktro Arbeitgrup) rühm
Eesti Kirjandusmuuseum, Vanemuise 42, 51003 Tartu
Mari Sarv, mari@haldjas.folklore.ee

18. Eesti Rahvusringhääling
Gonsiori 27, 15029 Tallinn
Riina Rõõmus, riina.roomus@err.ee

19. Eesti Teaduste Akadeemia kirjastus
Ajakiri Linguistica Uralica, Roosikrantsi 6, 10119 Tallinn
Väino Klaus, LU@eki.ee

20. Sihtasutus Kultuurileht
Voorimehe 9, 10146 Tallinn
Mart Meri, merim@online.ee

21. Eesti Kirjanike Liit
Harju 1, 10146 Tallinn
Arvo Vallikivi (Valton), valtonarvo@gmail.com

22. Eesti Kunstnike Liit
Vabaduse väljak 6, 10146 Tallinn
Kärt Summatavet, kart@kiirtee.ee

23. Eesti Heliloojate Liit
A. Lauteri 7c, 10145 Tallinn
heliloojate.liit@gmail.com
Mart Siimer, msiimer@ema.edu.ee

24. Eesti Teaduste Akadeemia Emakeele Selts
Roosikrantsi 6–301, 10119 Tallinn
Peeter Päll, peeter@eki.ee

25. Estonia Selts
Estonia pst 4, 10148 Tallinn
Arne Mikk, arne@opera.ee
Anu Kaal, Arvo Vallikivi

26. Elias Lönnroti Selts
Vanemuise 19, 51014 Tartu
Maarja Lõhmus, maarja.lohmus@ut.ee

27. Eesti Arheoloogiaselts
Rüütli 6, 10130 Tallinn
Marje Joalaid, marje.joalaid@tlu.ee

28. Rahvakultuurikeskus
J. Vilmsi 55, 10147 Tallinn
keskus@rahvakultuur.ee
Kalle Vister, kalle.vister@rahvakultuur.ee

29. Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Selts
Tõnismägi 2 / Endla 3, 10122 Tallinn
Virve Lääne, virve.laane@gmail.com

30. Eesti Rahvuslik Folkloorinõukogu
J. Vilmsi 55, 10147 Tallinn
Kati Taal, folkloorinoukogu@folkloorinoukogu.ee

31. Folklooriansambel Hellero
Kristin Kuutma, kkuutma@neti.ee

32. Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit
Kuninga 1, 10146 Tallinn
Lembe Maria Sihvre, lembe@folkart.ee

33. Võro Selts VKKF
Tartu 48, 65609 Võru
Kaido Kama, kaido@karula.com

34. Tallinna Võru Selts
Viivi Eksta, viivi.eksta@tlu.ee
Helga Laanpere

35. Eesti Ingerisoomlaste Liit
Veski 35, 51005 Tartu
Anatoli Schultz, anatoli.schultz@ut.ee

36. Eesti-Ungari Selts
Estonia pst 3/5, 10143 Tallinn
Viia-Kadi Raudalainen, kadi@fennougria.ee

37. Eesti-Mordva Kultuuriselts 
Natalia Ermakov, ermakov.natalia@gmail.com
Nikolai Bajuškin,

38. Ersa Kultuuriühing Sjatko
Natalia Abrosimova, natalia.abrosimova@tlu.ee

39. Udmurdi Selts Ošmes
Muš Nadii, mushnadii@gmail.com

40. Saue Gümnaasium 
Robert Lippin, robertlippin@saue.edu.ee

41. Ida-Eestlaste Selts
Mahtra 14–29, Tallinn 13811
Igor Tõnurist, tonurist@hot.ee

42. MTÜ Wikimedia Eesti
Lai 6, Tartu
Sven-Erik Soosaar, svenerik.soosaar@gmail.com

 

Print Friendly, PDF & Email