Print Friendly

MTÜ Fenno-Ugria Asutuse liikmed

 

1. Kultuuriministeerium 
Suur-Karja 23, 15076 Tallinn
Madis Järv, 628 2256, madis.jarv@kul.ee

2. Keeleinspektsioon
Endla 4, 10142 Tallinn
Ilmar Tomusk, 626 3346, Ilmar.Tomusk@keeleinsp.ee

3. Tartu Ülikool
Ülikooli 18, 50090 Tartu
Tõnu Seilenthal, 5660 5418, tonu.seilenthal@ut.ee
Tartu Ülikooli eesti ja üldkeeleteaduse instituudi soome-ugri osakond

4. Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemia
Posti 1, 71004 Viljandi
Madis Arukask, 504 5547, madis@kultuur.edu.ee, madis.arukask@ut.ee

5. Tallinna Ülikool
Narva mnt 25, Tallinn
Marju Kõivupuu, Tallinna Ülikooli humanitaarteaduste instituudi maastiku ja kultuuri keskuse vanemteadur
Narva mnt 29, 15192 Tallinn, 619 9573, kpuu@tlu.ee
Aivar Jürgenson, Tallinna Ülikooli humanitaarteaduste instituudi ajaloo, arheoloogia ja kunstiajaloo keskuse vanemteadur
683 6487, 503 5980, aivar20@mail.ee

6.  Eesti Maaülikool
Kreutzwaldi 64, 51014 Tartu
Enn Ernits, 731 3243, 731 3242, ennernits@hot.ee  anat@eau.ee

7. Tartu Kõrgem Kunstikool
Tähe 38 B, 50103 Tartu
Edith Hermann 730 9828, 5661 5206, edith.hermann@art.tartu.ee

8. Tallinna Õismäe Gümnaasium
Õismäe tee 50, 13512 Tallinn
Jaan Õispuu, 5668 3501, jaan.oispuu@oismae.edu.ee

9. Eesti Keele Instituut
Roosikrantsi 6, 10119 Tallinn
Kristiina Ross, 644 2892, kristiina@eki.ee
Jüri Viikberg, 644 6577, viikberg@eki.ee

10. TA Underi ja Tuglase Kirjanduskeskus
Roosikrantsi 6, 10119 Tallinn
utkk@utkk.ee, tuglas@utkk.ee

11. Eesti Rahvusraamatukogu
Tõnismägi 2, 15189 Tallinn
Janne Andresoo, 630 7600, janne.andresoo@nlib.ee

12. Eesti Rahva Muuseum
Veski 32, 51014 Tartu
Indrek Jääts, 735 0421, indrek.jaats@erm.ee

13. Eesti Kirjandusmuuseum
Vanemuise 42, 51003 Tartu
Ingrid Rüütel, ingrid@vpk.ee

14. Eesti Kunstimuuseum 
Adamson-Ericu Muuseum, Lühike jalg 3, 10130 Tallinn
Kersti Koll, 644 5838, kersti.koll@ekm.ee

15. Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum
Müürivahe 12, 10146 Tallinn
Hele-Mall Järv, 641 8224, Hele-Mall.Jarv@tmm.ee

16. Eesti Fennougristide Komitee
Ülikooli 18, 50090 Tartu
Anu Nurk, anurk@ut.ee

17. Tartu NEFA (Nordisk Etnologi Folktro Arbeitgrup) rühm
Eesti Kirjandusmuuseum, Vanemuise 42, 51003 Tartu
Mari Sarv, mari@haldjas.folklore.ee

18. Eesti Rahvusringhääling
Gonsiori 27, 15029 Tallinn
Piret Suurväli, 628 4463, piret.suurvali@err.ee

19. Eesti Teaduste Akadeemia kirjastus
Ajakiri Linguistica Uralica, Roosikrantsi 6, 10119 Tallinn
Väino Klaus, 644 0745, LU@eki.ee

20. Sihtasutus Kultuurileht
Voorimehe 9, 10146 Tallinn
Mart Meri, 512 7314, merim@online.ee

21. Eesti Kirjanike Liit
Harju 1, 10146 Tallinn
Arvo Vallikivi (Valton), 511 0794, valton30@hotmail.com

22. Eesti Kunstnike Liit
Vabaduse väljak 6, 10146 Tallinn
Kärt Summatavet, 503 5552, kart@kiirtee.ee

23. Eesti Heliloojate Liit
A. Lauteri 7c, 10145 Tallinn
heliloojate.liit@gmail.com
Mart Siimer, msiimer@ema.edu.ee

24. Eesti Teaduste Akadeemia Emakeele Selts
Roosikrantsi 6–301, 10119 Tallinn
Peeter Päll, peeter@eki.ee

25. Estonia Selts
Estonia pst 4, 10148 Tallinn
Arne Mikk, 626 0205, arne@opera.ee
Anu Kaal, Arvo Vallikivi

26. Elias Lönnroti Selts
Vanemuise 19, 51014 Tartu
Maarja Lõhmus, 525 5055, maarja.lohmus@ut.ee

27. Eesti Arheoloogiaselts
Rüütli 6, 10130 Tallinn
Marje Joalaid, 554 6153, marje.joalaid@tlu.ee

28. Rahvakultuuri Arendus- ja Koolituskeskus
J. Vilmsi 55, 10147 Tallinn
keskus@rahvakultuur.ee
Aivi Lintnermann, aivi.lintnermann@rahvakultuur.ee

29. Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Selts
Tõnismägi 2 / Endla 3, 10122 Tallinn
Virve Lääne, virve.laane@gmail.com

30. Eesti Rahvuslik Folkloorinõukogu
J. Vilmsi 55, 10147 Tallinn
Ene Lukka-Jegikjan, 601 5727, ene.lukka-jegikjan@folkloorinoukogu.ee

31. Folklooriansambel Hellero
Kristin Kuutma, 5558 9081, kkuutma@neti.ee

32. Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit

Kuninga 1, 10146 Tallinn
Lembe Maria Sihvre, lembe@folkart.ee

33. Võro Selts VKKF
Tartu 48, 65609 Võru
Kaido Kama, 782 8750, kaido.kama@kmin.ee

34. Tallinna Võru Selts
Viivi Eksta, 5656 9533, viivi.eksta@tlu.ee
Helga Laanpere, 652 3735

35. Eesti Ingerisoomlaste Liit
Veski 35, 51005 Tartu
Anatoli Schultz, 516 3423, ingerisoome@gmail.com

36. Eesti-Ungari Selts
Estonia pst 3/5, 10143 Tallinn
Viia-Kadi Raudalainen, kadi@fennougria.ee

37. Eesti-Mordva Kultuuriselts 
Natalia Ermakov  5647 9507, ermakov.natalia@gmail.com
Nikolai Bajuškin, 632 5741, 5814 5365

38. Ersa Kultuuriühing Sjatko
Natalia Abrosimova, natalia.abrosimova@tlu.ee

39. Udmurdi Selts Ošmes
Muš Nadii, mushnadii@gmail.com

40. Saue Gümnaasium 
Jaan Palumets, 659 6070, jaanpalumets@saue.edu.ee

41. Ida-Eestlaste Selts
Mahtra 14–29, Tallinn 13811
Igor Tõnurist, tonurist@hot.ee

42. MTÜ Wikimedia Eesti
Lai 6, Tartu
Sven-Erik Soosaar, svenerik@wikimedia.ee

 

Jaga sõpradega